Aktualności

2023 2022 2021 2020 2019

Wspieranie lokalnej społeczności jest jednym z działań, które OSI POLAND FOODWORKS zawsze podejmuje bez zawahania! Pandemia koronawirusa spowodowała, że wiele jednostek jeszcze bardziej potrzebuje pomocy. Nie przeszliśmy obok tego obojętnie.

Na początku kwietnia przekazaliśmy darowiznę dla Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Lesznie, na rzecz zakupu środków ochrony, niezbędnych do funkcjonowania placówki w czasie pandemii.

Zespół Szkoła Podstawowa i Przedszkole w Witoszycach otrzymały płyn do dezynfekcji, maseczki oraz rękawiczki, dzięki którym dzieci będą czuły się bezpieczniej.

Dodatkowo ofiarowaliśmy 30 kg wołowiny Leszczyńskiemu Bankowi Żywności, który od 19 lat charytatywnie wspiera lokalną społeczność, w tym Seniorów, którzy w czasie trwającej epidemii są grupą szczególnie narażoną. Bank zajmuje się przede wszystkim pozyskiwaniem żywności i dystrybucją paczek żywnościowych oraz przygotowywaniem obiadów, które codziennie trafiają do domów Seniora.

Kolejne inicjatywy przed nami!

Wspieranie lokalnej społeczności

logo osi

logo osi haslo

OSI POLAND FOODWORKS Sp. z o.o.
Chróścina 3a 56-200 Chróścina
NIP 522-294-94-86

 

Dane rejestrowe spółki

Nasz serwis korzysta z plików cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Patrz polityka prywatności